Krajský svaz golfu

AKTUALITY

na Mnichu dominoval Mnich

na Mnichu dominoval Mnich

Domácí neponechali nic náhodě, kompletně obměnili tým a zahráli skvělých 397 - nejlepší výsledek, přičemž jako nejhorší výsledek škrtali 86 ran. Celkově zlepšilo 8 hráčů o 9,4 HCP bodů, den se po všech stránkách vydařil a první trojka se již zcela jasně rýsuje.

zobrazit vloženo: 22. 05. 2012

senioři a ženy v jednom kole na Svachovce

senioři a ženy v jednom kole na Svachovce

Na Svachovce dnes družstva - ženy a družstva - senioři uzavřely 1. kolo soutěže. 39 hráčů v plynulé hře prošlo hřištěm téměř neviditelně. Proto je tu opět úvaha zda bylo účelné 86 hráčů ve všech kategoriích rozdělit do dvou skupin, různých termínů a hřišť.

zobrazit vloženo: 17. 05. 2012

pěkné počasí, hra odpovídající prvnímu turnaji

pěkné počasí, hra odpovídající prvnímu turnaji

Pouze 7 hráčů zlepšovalo v prvním turnajovém kole 8. ročníku Mistrovství kraje, v kategorii muži. A jak se píše: “A možná že místní tu upsali s rarachem smlouvu – hřiště je totiž nejen kvalitní ale také ďábelské“, tak do čertovských pastí zapadli i jednociferní hráči.

zobrazit vloženo: 10. 05. 2012

2012 je již na stole.

Zvyk je železná košile a kapitáni nesestavují týmy podle výkonnosti. Tedy systém dva kroky vpřed jeden vzad. Finální a kompromistní verzí je to, že kapitáni určí základy družstev a hráči ze základu družstev mohou nastoupit v daném družstvu (např. B), ale nemohou hrát za tým „C“. Obráceně, tedy zdola směrem nahoru je účast v týmech B,A možná.

zobrazit vloženo: 25. 04. 2012

jedna volba za druhou

V pondělí 7. ledna vypršela lhůta pro podávání návrhů na kandidáty do voleb prezidenta, členů výboru a revizní komise ČGF. O nejprestižnější pozici prezidenta ČGF se v sobotu 16. března utkají Zdeněk Kodejš, prezident GC Semily, a Pavel Suchánek, prezident GC Parlamentu ČR.

zobrazit vloženo: 08. 01. 2012

favorizovaný Mnich nezaváhal

favorizovaný Mnich nezaváhal

V opakovaném finále družstev seniorů soutěže Mistrovství Jihočeského kraje zvítězil GC Mnich 3:0 nad nečekaným finalistou AGC Victoria. Podruhé tak zvítězil GC Mnich, třetí skončilo družstvo GC Nová Bystřice. Oba mají shodně po dvou zlatých z předchozích ročníků. Rok 2012 ukáže zda některému z nich připadne Pohár do trvalého držení či se objeví jiná štika mezi seniory.

zobrazit vloženo: 18. 10. 2011