výsledky_archiv

Že v tornistře má každý voják maršálkou hůl, řekl Radecký a také se po něm jmenuje jedna česká osmnáctka, …..a že po boji je každý generál, …………. ale jaká jsou fakta bez komentářů z 19. jamky ukazují přehledy v jednotlivých obdobích a atmosféru zachycuje několik fotografií.mistrovství 2009

mistrovství 2009

Sníh na Čertově Břemeni, v Nové Bystřici a v každém zpravodajství, též po kolena v Liberci a v této situaci vypsaný termín pro Mistrovství Jihočeského kraje jednotlivců na Svachově Lhotě, na prahu Šumavy. Že by právě zde neměl být sníh nemohl nikdo uvěřit. „Uvěřit však lze jen stěží, kdo nevěří ať tam běží.“ Až na několik výjimek přišli všichni nominovaní a delegovaní principem divoké karty aby na vlastní oči zjistili, že kvalita greenů, fervejí byla lepší než v letních měsících a že sníh zde skutečně nebyl a není a že ani vítr nefouká.

mistrovství 2008

mistrovství 2008

mistrovství jihočeského kraje povýšeno a účastí Karla Vopičky (ČGF) při předávání cen legitimováno, ....ale je stále jediné v ČGF, ani osobní účast nejvyššího jej nepřivedla k iniciaci v rámci federace. (foto: Lad. Červený a Karel Vopička)